HUMÁNNÍ VÝZKUM

Naše receptury jsou stavěny tak, aby u nich byl významný kurativní a ne pouze paliativní účinek. Zkoumáme základy vzniku zdravotního problému a na jeho úrovni potom pracujeme při jeho řešení.

Masti a krémy

Vyvíjíme vlastní receptury a zkoumáme jejich účinky proti bolesti kloubů při artróze, zánětech kloubů, různých kožních onemocněních, psoriáze ( lupénka ), akné.

Olejové mazací emulze

Vyvíjíme receptury a věnujeme se detailnímu výzkumu olejových přípravků, posilujících léčebný efekt doplňků stravy.

Tinktury

Aktuálně se věnujeme detailnímu výzkumu účinných tinktur nejen na kožní problémy posilujících léčebný efekt doplňků stravy.

VETERINÁRNÍ VÝZKUM

Naše zkušenosti z humánní medicíny přenášíme do veterinární medicíny. U veterinárních pacientů rešíme: obstipace (u psů, leguánů, želv, …), diabetes II. typu, pomoc při metabolických problémech, poúrazové stavy (urychlení hojení skeletu, pokožky, popálenin …), řešení neurologických problémů způsobených věkem pacienta či poraněním (artróza kloubů, …).

Domácí zvířata

Významně pomáháme zvířatům při neurotických problémech na výstavách, při cestování a při dočasném ubytování v psích hotelech během dovolené jejich páníčků. U vybraných veterinárních pacientů bylo opakovaně provedeno rentgenové vyšetření artróz kloubů a posouzen tak objektivně stav po podávání preparátu.

Chovná zvířata

Zabýváme se výzkumem v oblasti veterinární reprodukční medicíny. Výzkum této úplně nové oblasti využití se jeví jako velmi perspektivní.

ZOO zvířata

Ve veterinárním využití spolupracujeme s několika ZOO, kde ověřujeme účinky našich preparátů na širokém spektru druhů zvířat. Našimi pacienty jsou například medvěd hnědý, panda červená, lemur, leguáni, želvy, levhart sněžný (irbis), papoušci, činčily, morčata, vzácná plemena králíků, ...